Grajewskie spotkania z historią – 28 XI 2015 r.

0

Grajewska Izba Historyczna serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Grajewskie spotkania z historią”, które rozpocznie się w siedzibie GIH (ul. Ełcka 30) dnia 28 listopada 2015 r. o godz. 10:00.

W programie spotkania:

– referat Krzysztofa Cackowskiego pt. “ Badania na zamkach krzyżackich prowadzone przez Zakład Architektury UMK w Toruniu”

– referat Marcina Nowaka pt. “Kościół jako miejsce pochówku w świetle badań archeologicznych”

„Grajewskie spotkania z historią” – to projekt Grajewskiej Izby Historycznej, który został zainicjowany równo w pierwszą rocznicę jej funkcjonowania. Polega on na cyklicznych spotkaniach poświęconych szeroko rozumianej historii bliskiej i dalekiej. Naszą ideą jest, by w spotkaniach tych prowadzonych w otwartej formule uczestniczyli pasjonaci i historycy zarówno ci lokalni, jak i powszechnie rozpoznawalni w naszym kraju, którzy podzieliliby się posiadaną wiedzą i swoimi dokonaniami z wszystkimi zainteresowanymi mieszkańcami naszego miasta i regionu.

plakacik poprawiony

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress