Gry miejskie „Szlakiem bocianich gniazd”

0

W dniu dzisiejszym (22.06.2015r.) odbyły się gry uliczne „Szlakiem bocianich gniazd”. Gry zostały przygotowane przez młodzież realizującą w Bibliotece Miejskiej projekt „Powrócisz tu… bociany w gminie Szczuczyn” pod opieką Izabeli Gwiazdowskiej prowadzącej Studio Działań Kreatywnych.

Do uczestnictwa w grach zgłosiły się zespoły z Przedszkola, lokalnych szkół oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Szczuczynie.

W małej grze I miejsce zajęło Przedszkole Samorządowe w Szczuczynie. Wyróżnione zostały „zerówki” ze Szkoły Podstawowej w Szczuczynie.

Dużą grę wygrali uczniowie Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej, II miejsce zajęli uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie, a III uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Szczuczynie.

Gra została zrealizowana z projektu Równać Szanse 2014, z tego samego projektu przygotowana jest wystawa pt. „Powrócisz tu… bociany w gminie Szczuczyn” na otwarcie, której serdecznie zapraszamy jutro (23.06.2015r.) o godz. 10.00 do małej Sali Muzeum Pożarnictwa.

Biblioteka Miejska w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress