Gwiazda już po „walnym”

0

W dniu 15 stycznia 2016 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „GWIAZDA” przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie, na którym Prezes Radosław Trzciński obronił swoją pozycję wraz z całym Zarządem Klubu. Członkowie Klubu powierzyli Prezesowi przywództwo w Klubie na kolejną kadencję, tj. na lata 2016-2018, w niezmienionym składzie na kolejna kadencję przeszła również dotychczasowa Komisja Rewizyjna Klubu. 
20 lutego 2016 roku odbędą się w Szczuczynie  Mistrzostwa Województwa Podlaskiego kobiet i mężczyzna w zapasach o Puchar Burmistrza Szczuczyna.

Członkowie Klubu nie zapominają o swoich byłych zawodnikach. Na facebookowej stronie Gwiazdy znalazł się wpis zachęcający do głosowania na klubowego kolegę, który próbuje swych sił w innym już charakterze. ” W młodości znany dziś ze sceny Rafał Brzozowski uczył się rzemiosła zapaśniczego, sukces jednak odniósł na scenie. Przemek Zańko w młodości również próbował swych sił na macie z różnym szczęściem, teraz szuka swych szans w twórczości „fantastycznej”. Rzadko się zdarza, gdy można pomóc zapaśnikowi na macie, tam musi załatwiać przeciwnika sam tymi chwytami, których nauczył się na treningach. W tym przypadku możemy mu pomóc głosując na niego. Jeśli chcecie, a możecie pomóżcie jednemu z nas w osiągnięciu sukcesu na innej niwie. A pomóc możemy następująco: Wchodzimy w wydarzenie, tam w link do głosowania i z listy wybieramy NASZ TYTUŁ
Time Management
Wciskamy przycisk VOTE
Głosowanie przedłużono do 31 stycznia 2016 roku. Za każdy głos w imieniu syna dziękuję.”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress