I Memoriał Siatkarski im. Jarosława Augustowskiego w Szczuczynie już za nami

0

I stało się! Pierwszy Memoriał Siatkarski im. Jarosława Augustowskiego w Szczuczynie już za nami. Rozpoczęliśmy punktualnie o 10:00, wszyscy zawodnicy ustawieni na linii bocznej siatkarskiego boiska chwilą ciszy uczcili pamięć swego znajomego, przyjaciela, kolegi z boiska Jarosława Augustowskiego Starosty Powiatu Grajewskiego, dla którego siatkówka była królową sportu. Następnie kierownik turnieju Janusz Marcinkiewicz w obecności kapitanów drużyn dokonał losowania grup. Oto jego wyniki:
GRUPA I
Niedziela Grajewo Team
Zespół Szkół w Niećkowie Team
Gwiazdu Szczuczyn
GRUPA II
AUGUST Team
Kolesie Team Ełk
Szczuczyn Team Prezesa
Pierwsza faza pojedynku to rozgrywka każdy z każdym w grupie do dwóch zwycięstw. Następnie pierwsze drużyny z obu grup grały ze sobą o pierwsze i drugie miejsce. Drugie o trzecie i czwarte. No i trzecie o odpowiednio piąte i szóste.
Śmiało można powiedzieć, że dopisało wszystko. Sześć różnorodnych bardzo drużyn, wspaniała atmosfera, sędziowie ( Marek Hanc i Jacek Jaworowski), zapał, adrenalina i górujący ponad wszystkimi sportowy duch współzawodnictwa. Te kilka siatkarskich godzin pokazało, że umiemy walczyć, przegrywać i zwyciężać, ale przede wszystkim tworzyć drużynę.
W finale spotkały się drużyny Gwiazdy Szczuczyn i Kolesie Team Ełk. O drugie i trzecie miejsce walkę stoczyli zawodnicy Niedzieli Grajewo i Szczuczyn Team Prezesa. Wspaniały pojedynek mistrzów rozegrały o piąte i szóste miejsce drużyny Zespołu Szkół w Niećkowie i August Team.
Końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:
MIEJSCE I
KOLESIE Team Ełk
MIEJSCE II
Gwiazdy Szczuczyn
MIEJSCE III
Niedziela Grajewo
MIEJSCE IV
Szczuczyn Team Prezesa
MIEJSCE V
AUGUST Team
MIEJSCE VI
Zespół Szkół w Niećkowie
Szczególne gratulacje i słowa uznania należą się Wszystkim Paniom, które zdecydowały się na udział w Turnieju.
Po zakończonych rozgrywkach wszyscy zawodnicy oraz ich najbliżsi skorzystali z zaproszenia organizatorów na skromny poczęstunek. Opowieści, wrażenia i wspomnienia niepowtarzalnych zagrań przeplatały się ze wspomnieniami naszego przyjaciela Jarka Augustowskiego.
To był dobry dzień, piękny turniej i wiele niezapomnianych wrażeń. Wiemy też jeszcze jedno, zapraszamy za rok!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress