I miejsce Biblioteki Miejskiej w Szczuczynie w województwie podlaskim!

2

Biblioteka Miejska w Szczuczynie wzięła udział w zorganizowanym przez Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku i Białostocki Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich konkursie pt. „Annales bibliotek, czyli opowieść o minionych dziejach obrazem malowana”.

Konkurs skierowany był do bibliotek publicznych województwa podlaskiego z gmin wiejskich, miejsko – wiejskich i miejskich do 50 tys. mieszkańców oraz filii bibliotecznych Książnicy Podlaskiej.

Do rywalizacji zgłosiło się 14 bibliotek. W kategorii bibliotek publicznych województwa podlaskiego zwyciężyła Biblioteka Miejska w Szczuczynie.

Według regulaminu do konkursu należało zgłosić kroniki w formie prezentacji multimedialnej obejmujące ważniejsze działania biblioteki w latach 2010 – 2015 z zakresu:

– zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży,

– wydarzeń skierowanych do dorosłych,

– działań marketingowych i promujących bibliotekę,

– przedsięwzięć społeczno -€“ kulturalnych na rzecz środowiska lokalnego.

Wyniki konkursu ogłoszono na Konferencji Bibliotek Publicznych województwa podlaskiego pt. ”Jan Długosz i prawda minionych wieków” w dniu 18 listopada 2015 roku, która odbyła się w czytelni Książnicy Podlaskiej przy ul. Kilińskiego 16.

Udostępnij:

2 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress