I miejsce dla Warsztatu Terapii Zajęciowej

1

19 marca 2016 roku w Grajewskim Centrum Kultury odbył się  konkurs „Palmy i pisanki wielkanocne na podlaskim stole”. Do konkursu zgłosiło się 9 zespołów: stowarzyszeń i szkół z powiatu grajewskiego. Poziom prac był wyrównany a rękodzieło prezentowane na poszczególnych stoiskach piękne, pracochłonne i oryginalne. Prace z naszych warsztatów zostały docenione przez jurorów: Ewę Skowysz, Jadwigę Popko oraz Lidię Brzozowską i nagrodzone główną nagrodą- I miejscem. Ma to dla nas ogromne znaczenie i zachęca do dalszej wytężonej pracy. Wykonane przez nas pisanki powstały w różnych technikach wykonywanych w pracowniach WTZ. Organizatorom dziękujemy za możliwość pokazania naszej twórczości, bo zawsze chętnie włączamy się w lokalne przedsięwzięcia.
Grajewskie Centrum Kultury zadbało również o uczestników konkursu i zorganizowało niespodziankę- warsztaty z batiku szpilkowego poprowadzone przez jedną z jurorek panią Ewę Skowysz, znaną w środowisko twórców ludowych pisankarkę. Pani Ewa pełni funkcję v-ce prezesa Oddziału Suwalskiego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ludowych. Za swoją działalność otrzymała I nagrodę Marszałka Województwa Podlaskiego w zakresie pisankarstwa, Medal 60-lecia Cepelii i wiele innych nagród. Więcej wiadomości na stronie www.kulturalipsk.pl.

Warsztat Terapii Zajęciowej

Udostępnij:

1 komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress