I miejsce dla Zespołu Szkół w Niećkowie

1

I miejsce dla Zespołu Szkół w Niećkowie w finale XX Wojewódzkiego Konkursu Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym.
W dniu 16 marca 2016 r. w Zespole Szkół w Niećkowie odbył się finał XX Wojewódzkiego Konkursu dla uczniów klas maturalnych o profilu rolniczym Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym. Organizatorami konkursu byli KRUS Oddział Regionalny w Białymstoku, Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku oraz Zespół Szkół w Niećkowie. Patronat honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Podlaskiego.
Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży szkół rolniczych województwa podlaskiego zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas maturalnych szkół rolniczych, którzy zajęli pierwsze miejsca w eliminacjach szkolnych przeprowadzonych jesienią 2015 roku. Do konkursu zgłosiło się 17 szkół z województwa podlaskiego.
Bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Kobyliński – uczeń klasy IV technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa z Zespołu Szkół w Niećkowie. Uczeń otrzymał dyplom, aparat cyfrowy i drobne upominki.
Gratulacje
Opiekun: Stefania Cieplińska

Udostępnij:

1 komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress