I Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Szczuczynie

2

Dziś 8 maja 2016 r. mieszkańcy Szczuczyna mieli okazję podziwiać piękne maszyny przybyłych do naszego miasta motocyklistów. Uczestnicy zlotu dzień rozpoczęli mszą świętą w Kościele pw. Imienia NMP w Szczuczynie, odprawioną za motocyklistów i pomyślny sezon. Następnie po poświęceniu jednośladów uczestnicy pojechali ulicami miasta do pobliskiego Wąsosza, stamtąd udali się na obwodnicę, a przejazd zakończył się na placu  przy budynku Biblioteki Miejskiej, oraz ulicy Kościelnej.  Tłumnie zebrani mieszkańcy mogli przyjrzeć się wszystkim motocyklom, zrobić zdjęcie oraz razem z gośćmi zjeść ciepły posiłek. Po regeneracji  sił wszyscy udali się na ul. Kościelną, gdzie odbył się pokaz stuntu w wykonaniu 13 -letniego Piotra Zalewskiego z Olsztyna. Jak powiedział nam Piotr,  swoją przygodę z motocyklem rozpoczął już w wieku 3 lat. Wyczyny młodego stuntera cieszyły się wielkim uznaniem wśród zebranych widzów.  Po zakończeniu pokazu Burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński zaprosił jeszcze raz wszystkich na posiłek przed udaniem się w drogę powrotną do domu.

I Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Szczuczynie odbyło się dzięki staraniom grupy motocyklowej Moto Stars Szczuczyn  przy czynnym wsparciu oraz pod patronatem Burmistrza Szczuczyna Artura Kuczyńskiego. Organizatorzy oraz zebrani mieszkańcy byli pod wrażenie odzewu zaproszenia na otwarcie sezonu w Szczuczynie. Mimo, że impreza odbyła się po raz pierwszy cieszyła się dużą frekwencja, nasze miasto odwiedziło prawie 250 motocyklistów. Jak powiedzieli nam organizatorzy  „jest to wielki sukces, który zawdzięczamy ciężkiej pracy wielu osób”.

 

Udostępnij:

2 komentarze

 1. Uczestnik dnia

  Dziękujemy za wspaniałą imprezę,piękne widoki,świetne jedzenie,atmosferę podczas tego wydarzenia.Podziękowania dla Organizatorów i Wszystkich tych dzięki którym Wam sie udało zorganizować swój I Zlot Motocyklowy!

  Zapraszamy do Augustowa – na Motonoce 2016!

  • mikołajaw@gmail.com dnia

   Wspaniała impreza bardzo ciekawie zorganizowana bardzo ciepła atmosfera na mszy świętej osobiście miło spędziłem czas wraz ze swoją małżonką też motocyklistką w swoim miejscu urodzenia które opuściłem w 1973 roku gorące pozdrowienia dla całego zmotoryzowanego Szczuczyna
   i do zobaczyska za rok
   igo….

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress