I Przegląd Pieśni Wielkopostnej. Chwalą Pana

0

W niedzielę 18 marca po mszy świętej o godz. 13 odbył się I Przegląd Pieśni Wielkopostnej . Organizatorami byli Proboszcz Parafii p.w. Imienia NMP w Szczuczynie i Biblioteka-Centrum Kultury.
W kategorii solist
ów do lat 14-tu zwyciężyli ex aeguo Piotr Żebrowski z Wąsosza i Julia Wróblewska z Niedźwiadnej. Drugie miejsca przyznano Natalii Nagel i Oliwii Kaliszewskiej zaś trzecie Magdalenie Sokołek i Paulinie Żebrowskiej ze Szczuczyna.
Wśród młodzieży w kategorii 15-18 lat zwyciężyły Emilia Tarnacka z Wąsosza i Emilia Nagel ze Szczuczyna. Drugiego miejsca nie przyznano; trzecie Agnieszce Dzięgielewskiej z Niedźwiadnej.
W kategorii zespołów przyznano: pierwsze miejsce w kategorii dzieci zespołowi Pokrzyk, drugie Iskierkom z Wąsosza. Wśród młodzieży zwyciężył zespół Pokrzyk z Wąsosza. Szczuczyniacy w składzie: Barbara Jankowska, Andrzej Szabelski, Helena Nagórska, Władysław Szymanowski, Marianna Szabelska, Marianna Domiziak, Tadeusz Danowski, Jadwiga Sielawa, Ryszard Rybak, Jadwiga i Witold Dylewscy wraz z solistką Ewą Zamojską zajęli pierwsze miejsce w kategorii dorosłych.

Tekst i zdjęcia: Barbara Paszkowska, Zuzanna Zamojska, Janusz Siemion, Andrzej Szabelski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress