I Zjazd Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Paproci Dużej

1

W dniach 15 i 16 lipca 2016 roku w Paproci Dużej odbył się Pierwszy Zjazd Szkół noszących imię Marszałka Józefa Piłsudskiego. Wspaniała i przepiękna uroczystość. Organizatorami była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Paproci Dużej i Związek Piłsudczyków RP Oddział w Ostrowi Mazowieckiej. Głównymi inicjatorami i wykonawcami tego patriotycznego przedsięwzięcia byli: Pani Ewa Piwońska- Dyrektor Szkoły i Prezes naszego Oddziału-Pułkownik Jerzy Trojanowski.
Przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za zaszczycenie naszej uroczystości upamiętniającej zawarcie ślubu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Paproci Dużej. Wszystkim, którzy pomogli zorganizować tą Uroczystość serdecznie dziękujemy. Szczególne słowa podziękowania dla pracowników Szkoły, wszystkich mieszkańców Paproci Dużej i sponsorów.

Związek Piłsudczyków RP Oddział w Ostrowi Mazowieckiej

Udostępnij:

1 komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x