Igrzyska Powiatu Grajewskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

1

Dnia 24.10.2015r. w Grajewie w Hali Sportowej  odbyły się Igrzyska Powiatu  Grajewskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W zawodach udział wzięło 7 szkół podstawowych z terenu powiatu grajewskiego. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie. Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego ze Szczuczyna w składzie: Wiktoria Szemborowska, Emilia Nagel, Julia Bartoszewicz i Katarzyna Krystowczyk zajęła I miejsce.

Do  półfinału wojewódzkiego awansują po dwie najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców. Półfinał dziewcząt odbędzie się w Wysokim Mazowieckim wg. komunikatu grupy zachodniej.

Źródło: http://www.sp.szczuczyn.pl/

Udostępnij:

Jeden komentarz

  1. Ładnie dziewczyny prezentują się… a właściwie prezentowały przynajmniej rok temu. Można by było dać aktualne fotki. Gratuluje sukcesu uczennicom klasy szóstej.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress