II Memoriał Siatkarski im. Jarosława Augustowskiego w Szczuczynie

0

Burmistrz Miasta Szczuczyn, Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie i Miejski Dom Kultury i Sportu w Szczuczynie serdecznie zapraszają na II Memoriał Siatkarski im. Jarosława Augustowskiego, który odbędzie się 18 marca 2018r. o godzinie 10:00 w hali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie (ul. Nadstawna).

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest zgłoszenie drużyny na adres Biblioteka Centrum Kultury Miejski Dom Kultury i Sportu w Szczuczynie ul. Łomżyńska 11 e-mail mdkszczuczyn@poczta.onet.pl do 15.03.2018 r.

Regulamin dostępny w siedzibie BCK w Szczuczynie jak i na stronie internetowej BCK w Szczuczynie a także lokalnych portalach internetowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać -Janusz Marcinkiewicz tel. 606 651 243

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

REGULAMIN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress