II miejsce w województwie

0

Jesteśmy wicemistrzami województwa!

12 listopada 2019 roku w Hotelu Santana w Białymstoku odbyły się wojewódzkie rozgrywki Turnieju Gry Planszowej „Czas na start-up”.

Celem Turnieju jest wykorzystanie w praktyce wiedzy i umiejętności zdobytych w czasie „Lekcji o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III” przez uczniów szkół ponadpodstawowych z 5 województw Polski Wschodniej (podkarpackiego, lubelskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego), biorących udział w Akcji.

Do współzawodnictwa w województwie podlaskim stanęło 36 czteroosobowych drużyn, reprezentujących 20 szkół województwa podlaskiego. Rozegrano dwie rundy w których zmierzyły się pary drużynowe różnych szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie podzieleni na dwie drużyny: Bartłomiej Chmielewski, Karolina Jabłońska, Dawid Konopka, Bartosz Truszkowski, Beata Zarzecka, Agata Modzelewska, Julia Skrodzka, Julia Trzonkowska, Michał Sobolewski, Martyna Dylewska.

Miło nam poinformować, że drużyna w składzie: Bartłomiej Chmielewski, Karolina Jabłońska, Dawid Konopka, Bartosz Truszkowski zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się 6 grudnia w Warszawie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opiekunowie: Bożena Sokołowska i Marlena Chylińska-Zalewska

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress