II Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Szczuczynie

6

Witajcie!
Pamiętacie prawie 200 motocykli na I Otwarciu Sezonu Motocyklowego w Szczuczynie w ubiegłym roku? Niepowtarzalna atmosfera, piękne maszyny i klimat…, który ma szansę powrócić już w tym roku!

Serdecznie zapraszamy na II Otwarcie Sezonu Motocyklowego do Szczuczyna już 23 kwietnia.
Zaczynamy o 12.00 zbiórką na ul. Kościelnej. Oficjalnie otwarcie zlotu nastąpi o godzinie 12.30. Natomiast punktualnie o 13.00 w szczuczyńskiej świątyni rozpocznie się specjalna Msza Święta w intencji motocyklistów i bezpiecznego sezonu.

Po poświęceniu maszyn i uczestników tego jakże niecodziennego wydarzenia, zapraszamy do paradnego przejazdu ulicami miasta.

O 14.30 na terenie Targowiska Miejskiego przy ul. Kolneńskiej rozpoczniemy spotkanie, którego przebieg urozmaicą:

– konkursy dla uczestników zlotu,

– muzyka rockowego zespołu,

– żołnierski poczęstunek.

Zakończenie zlotu planujemy około godziny 17.00. Oczywiście ta godzina nie jest taka do końca pewna… 🙂

Kogo zapraszamy?

Wszystkich fanów motocyklowej przygody, w każdym wieku i na każdym sprzęcie. Ich rodziny, mieszkańców miasta i gminy Szczuczyn, gości.

Potraktujmy to spotkanie jako szansę na ciekawą motoryzacyjną przygodę!

Zaproście swoich znajomych, zaplanujcie czas i przyjazd do Szczuczyna.
Organizatorzy:
Moto Stars Szczuczyn
Urząd Miejski w Szczuczynie
Biblioteka Centrum Kultury

Zdjęcia z I Otwarcia Sezonu Motocyklowego w Szczuczynie

Udostępnij:

6 komentarzy

  1. To nie lada gratka w jednym miejscu zobaczyć i podziwiać tyle wspaniałych mechanicznych rumaków a gdy są jeszcze eksponowane na tle „wspaniałego zabytku”/czytaj rudery/ jak na zdjęciu wstępnym do zaproszenia to warto w tym czasie być w Szczuczynie.

    • Nam nic ale jest władza lokalna i odpowiednie przepisy by ten, niezamieszkały walący się budynek,zniknął i to ze względu na zabytkową świątynie i zespół poklasztorny, który w chwili obecnej jest w renowacji.

  2. spacerowic dnia

    ten budynek przeżyje jeszcze niejedna osobę. Czy w Szczuczynie nie ma bardziej rzucających się obiektów w oczy? Łomżyńska, Kiliańskiego, a może od podwórka : Nadstawna, Pawełkowe osiedle, no i oczywiście plenery przyszłego zalewu Wisssy prowadzące na stadion miejski.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x