II RAJD ROWEROWY „Powiatowym Szlakiem”

0

W dniu 28 sierpnia 2020 r. odbył się II RAJD ROWEROWY „Powiatowym Szlakiem” z okazji 76. rocznicy bitwy 9. Pułku Strzelców Konnych AK z Niemcami w rejonie Osowe Grzędy.

Rajd rozpoczął się zbiórką przed budynkiem Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie. Uczestnicy wyruszyli wyznaczoną trasą do celu podróży – Osowe Grzędy.

Na miejscu Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Tomasz Krukowski zapalili znicze pod pomnikiem z nazwiskami poległych w walkach z Niemcami i NKWD żołnierzy podziemia, mieszkańców spacyfikowanej wioski i zamordowanych leśników.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress