II Rowerowy „RAJD WILKA”- zaproszenie

0

Już 10 czerwca bieżącego roku w sobotę o godzinie 10: 00 przy Pływalni Miejskiej mieszczącej się na ul. Targowej 11 w Grajewie odbędzie się II Rowerowy „RAJD WILKA”. Pomysłodawcą jak również organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miasta Grajewo, współpracująca z Miastem Grajewo, Klubem Sportowym „MARATONKA”, Grajewskim Centrum Kultury oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Grajewie. Celem Rowerowego „RAJDU WILKA” jest propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnego wypoczynku, spędzanie czasu wolnego poprzez dobrą zabawę, podnoszenie sprawności ruchowej dzieci, młodzieży i dorosłych, promocja Grajewa oraz integracja grajewskiej społeczności.

Rywalizacja będzie przebiegać w 3 kategoriach:
• PRZEDSZKOLA I SZKOŁY PODSTAWOWE
• SZKOŁY GIMNAZJALNE
• OPEN

Przedszkola oraz szkoły podstawowe będą miały do pokonania ROWEROWY TOR SPRAWNOŚCIOWY. Organizatorzy zapewniają kaski i rowery dla dzieci. Każde obecne dziecko zostanie nagrodzone medalem i słodkim upominkiem. Do udziału dziecka z klas 0-3 SP niezbędna jest obecność rodzica, natomiast w klasach 4-6 SP wymagana jest zgoda rodzica, która stanowi załącznik do regulaminu. Natomiast dla szkół gimnazjalnych i osób dorosłych została przygotowana wymagająca i bezpieczna trasa. Jej długość to 5 km dla szkół gimnazjalnych i 10 dla kategorii OPEN.
Organizator przewiduje atrakcyjne nagrody.

Regulamin:
https://www.dropbox.com/s/21qfd8otbfftvsv/Regulamin%20II%20Rowerowego%20Rajdu%20Wilka%202017.pdf?dl=0

Zapraszamy wszystkich pasjonatów
kolarstwa i nie tylko!”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress