III edycja ogólnopolskiej akcji społecznej „Mamy Niepodległą!”

0

Akcja „Mamy Niepodległą!” organizowana jest od 2013 r. i cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. W poprzedniej edycji w 2014 r. wzięło w niej udział prawie 180 000 osób (w tym szkoły, urzędy i instytucje kultury). Akcję zawsze uroczyście rozpoczyna podpisanie kartek w budynku sejmu przez marszałka sejmu.  Jest to flagowa akcja Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, której Partnerem Strategicznym jest Poczta Polska S.A., a Partnerem Społecznym ZHP. Akcja polega na bezpłatnym wysyłaniu kartek pocztowych oraz e-kartek z okolicznościowymi życzeniami do bliskich i znajomych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Kartki pocztowe i e-kartki będzie można wysyłać od 5 do 11 listopada 2015 r.

III edycję ogólnopolskiej akcji społecznej „Mamy Niepodległą!” w Szczuczynie zorganizował Związek Piłsudczyków ZS Szczuczyn.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress