Informacja KPPSP w Grajewie

0

Informacja dla petentów

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie zwraca się z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w naszej jednostce i o ile to możliwe załatwianie spraw urzędowych w formie korespondencji elektronicznej.

Powyższa prośba podyktowana jest troską o nasze wspólne bezpieczeństwo w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie Polski.

W razie konieczności prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

  1. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie: (86) 272-02-10, (86)272-02-11) i (86) 272-02-29,
    fax operacyjny (86) 272-02-12.

  2. Sekretariat: (86) 272-02-32, fax administracyjny (86) 272-02-14.

  3. Pozostałe numery telefonów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.grajewo.straz.bialystok.pl (zakładka „Kontakt”).

Sposób komunikacji elektronicznej:

  1. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie: kppspgr.sk@straz.bialystok.pl

  2. Sekretariat: kppspgr@straz.bialystok.pl

Jednocześnie informujemy, że całodobowy numer alarmowy 998, pod który wpływają zgłoszenia o zdarzeniach funkcjonuje bez zmian.

Zastępca Komendanta Powiatowego

Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie

st. kpt. Arkadiusz Lichota

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress