Informacja Starosty Grajewskiego

0

INFORMACJA

STAROSTY GRAJEWSKIEGO

w sprawie modernizacji ewidencji gruntów i budynków z dnia 06 czerwca 2018 roku

Zgodnie z art. 24a ust. 8 ustawy z dnia 17 maja 1989 roku – Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz. U. z 2017 r. poz. 2101 ze zm.), Starosta Grajewski informuje, że projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków zawierający: rejestr gruntów, rejestr budynków, rejestr lokali, kartotekę budynków, kartotekę lokali i mapę ewidencyjną części jednostki ewidencyjnej Wąsosz obejmujący 16 obrębów; Bagienice, Bukowo Duże, Jaki, Kędziorowo, Kudłaczewo, Łempice, Modzele, Niebrzydy, Nieciki, Sulewo-Kownaty, Sulewo-Prusy, Szymany, Zalesie, Żebry, Ławsk i Ławsk PGR powiat grajewski wyłożony do wglądu zainteresowanych osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grajewie, ul. Strażacka 6B w pokoju Nr 30 (II piętro) w okresie od 15.03.2018 r. do 05.04.2018 r. stał się z dniem 27 kwietnia 2018 roku operatem ewidencji gruntów i budynków.

Zgodnie z art. 24 a ust. 9 w/w ustawy każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w w/w operacie ewidencji gruntów i budynków może w terminie 30 dni od ogłoszenia w dzienniku urzędowym Województwa Podlaskiego niniejszej informacji zgłaszać zarzuty do tych danych.

Rozstrzygnięcie o uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów nastąpi w drodze decyzji.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress