Informacje dotyczące uroczystości pogrzebowych śp. Wioletty Łepkowskiej

3

Informacje dotyczące uroczystości pogrzebowych śp. Wioletty Łepkowskiej.
– W dniu jutrzejszym, sobota 03.10 o godzinie 19.00 odbędzie się msza św. w kaplicy Domu Pogrzebowego Birawit przy ul. Łomżyńskiej. Wezmą w niej udział strażacy z terenu miasta i gminy Szczuczyn.
– W niedzielę 04.10 o godzinie 12.40 ciało zostanie wyprowadzone z kaplicy pogrzebowej do Strażnicy OSP w Szczuczynie. Z tego miejsca, około godziny 13.00 w asyście strażaków odbędzie się przemarsz ul. Kilińskiego, Placem Tysiąclecia oraz ul. Kościelną do szczuczyńskiej świątyni, gdzie odbędą się uroczystości pogrzebowe.

Udostępnij:

3 komentarze

  1. Wyrazy głębokiego smutku,żalu oraz współczucia! Szczere kondolencje!„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą”.SPOCZYWAJ W BOGU!!!

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress