Integra i Tacy Sami na XII Festiwalu Gorących Serc

0

W Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbył się XII Festiwal Gorących Serc- Przegląd Twórczości Artystycznej 2015. Środki na organizację przedsięwzięcia pozyskano z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Urzędu Miasta Grajewo, Gminy Grajewo oraz licznego grona sponsorów. Celem przedsięwzięcia jest twórcza wymiana i zdobywanie doświadczeń artystycznych, rozwijanie amatorskiej twórczości osób niepełnosprawnych w integracji ze zdrowymi rówieśnikami, wspólne przeżywanie radości i poczucia dumy z pokonania własnych słabości i trudności, a także integracja społeczności. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Starosta Powiatu Grajewskiego, Burmistrz Miasta Grajewo, Wójt Gminy Grajewo.

Z roku na rok przybywa uczestników i sympatyków przedsięwzięcia, które w tak piękny i naturalny sposób integruje środowisko osób niepełnosprawnych z ich zdrowymi rówieśnikami.

Nasze grajewsko-szczuczyńskie Warsztaty Terapii Zajęciowej  reprezentowały zespoły „Tacy Sami” oraz „Integra” przygotowane przez instruktorów muzykoterapii: Wojciecha Żabińskiego i Karola Krępczyńskiego.

Źródło: www.wtzgrajewo.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress