J. Kaczyński: „Bieg historii koncentruje się na tej ziemi”. Wizyta prezesa Prawa i Sprawiedliwości

0

Na finiszu kampanii wyborczej w wyborach uzupełniających do Senatu, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedził  Grajewo, Kolno i Łomżę. Jak zaznaczył – to na tej ziemi koncentruje się bieg historii naszego kraju. Decyzja podjęta w najbliższą niedzielę będzie sygnałem dla całej Polski, a także jasnym przesłaniem dla obserwatorów naszego życia publicznego na świecie.

Prezes Kaczyński apelował  o poparcie kandydatury Anny Marii Anders argumentując jednocześnie, że będzie to poparcie udzielone tym wszystkim, którzy chcą Polskę zmieniać w kierunku bardziej sprawiedliwej, bardziej spójnej, bardziej wspólnotowej, z szansą na szybki rozwój.

To, zdaniem prezesa Prawa i Sprawiedliwości, także poparcie udzielone tym, którzy uważają, że wszyscy Polacy powinni mieć jednakowe szanse, niezależnie od tego gdzie się urodzili i gdzie żyją:

Polska powinna się rozwijać równo, a nie na zasadzie, którą niektórzy proponują, że najpierw niech rozwijają się metropolie, dopiero później będą rozwijać się inni. To zróżnicowanie już jest, ale jest pytanie czy je utrzymywać, czy je zmniejszać

– mówił Jarosław Kaczyński.

W opinii prezesa Kaczyńskiego Anna Maria Anders, jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości do objęcia mandatu senatora, jest gwarantem zrównoważonego rozwoju kraju. Jest też gwarantem zachowania wartości narodowych, tożsamości narodowej i wartości Kościoła.

Wybory uzupełniające do Senatu odbędą się w najbliższą niedzielę, 6 marca. W okręgu wyborczym nr 59 uprawnionych do głosowania jest około 350 tysięcy osób. Do urn wyborczych pójdą mieszkańcy Łomży, Suwałk, a także powiatów: augustowskiego, grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, monieckiego, sejneńskiego, suwalskiego i zambrowskiego.

lomzynskie24

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress