Jest nowy prezes ARiMR

0

Daniel Obajtek będzie pełnił obowiązki prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do czasu powołania jej nowego prezesa.

W związku z nieprawidłowościami w funkcjonowaniu systemu informatycznego w ARiMR odwołany został jej dotychczasowy prezes Andrzej Gross – tak uzasadnia zmiany ministerstwo rolnictwa. Krzysztof Jurgiel, minister rolnictwa wnioskował do premier Beaty Szydło, a ta pełnienie obowiązków prezesa ARiMR powierzyła Danielowi Obajtkowi. Będzie nim  do czasu powołania prezesa Agencji. Jurgiel wręczył już akt powierzenia obowiązków. 

ARiMR opublikowała życiorys swojego nowego p.o. prezesa Daniela Obajtka
Data i miejsce urodzenia: 2 stycznia 1976 roku w Myślenicach
Wykształcenie:
2014 – Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu na kierunku Ochrona Środowiska o specjalnościach Bezpieczeństwo i higiena w środowisku pracy oraz  Zarządzanie środowiskowe w sytuacjach kryzysowych, magister inżynier.
2015 – pełniący obowiązki Prezesa ARiMR
2006 – Wójt Gminy Pcim
2002 – radny Gminy Pcim, pełniący funkcję przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej i Sportu, Zdrowia, Oświaty oraz Spraw Socjalnych
1995 – kierownik i dyrektor zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych
Zrealizowane projekty:
założenie gabinetów stomatologicznych obejmujących opieką wszystkie dzieci w wieku szkolnym z terenu Gminy Pcim;
utworzenie Centrum Usług Socjalnych;
założenie Spółdzielni Socjalnej Prima, która została Małopolskim Liderem Przedsiębiorczości Społecznej 2015 roku.”

 

Źródło: portal samorzadowy

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress