Jubileusz 25-lecia Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie

0

25 lat, tyle istnieje i działa Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie. Dzisiaj obchodzono jubileusz, na który zaproszeni zostali m.in. przedstawiciele Powiatu Grajewskiego ze Starostą Grajewskim Waldemarem Remfeldem na czele.

Uroczystość, powitaniem wszystkich gości, rozpoczął Dyrektor ZPOZ w Grajewie Bogdan Chorosz, który następnie przedstawił historię powstania i działalności placówki, a także modernizacji przeprowadzonych na przestrzeni minionych lat.

W trakcie spotkania nie mogło obyć się bez gratulacji i podziękowań. W imieniu Powiatu głos zabrał Starosta, który podziękował dyrektorowi i jego pracownikom za lata owocnej pracy oraz za liczne osiągnięcia. Pogratulował również pięknego jubileuszu, życząc następnych wielu lat pomyślności, samych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanych zadań. Gratulacje złożone na ręce Bogdana Chorosza oraz Grażyny Świderskiej Księgowej w ZPOZ w Grajewie, skierowane były także do wszystkich obecnych i byłych pracowników Zakładu.

Gratulujemy!

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress