Julia Wróblewska z Gimnazjum w Szczuczynie laureatką kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”

1

25 października w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się finałowa gala ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Laureatką ze Szczuczyna została Julia Wróblewska z Publicznego Gimnazjum, która wystartowała w konkursie plastyczno-literackim: „Pod dobrą opieką”. Julia wraz z reprezentacją na czele z zastępcą burmistrza Szczuczyna Krzysztofem Zalewskim wzięła udział w imprezie, którą prowadził Jakub Porada (TVN24). Uczennica została nagrodzona rowerem, kamerą sportową i kaskiem ochronnym. Laureatami z PG w Szczuczynie zostali: Klaudia Brodowska, Bożena Wróblewska, Wiktoria Milewska, Mateusz Wszeborowski, Piotr Łempicki, Elwira Borawska i wspomniana wcześniej Julia Wróblewska. Nagrodzone zostały również 2 osoby z SP w Szczuczynie: Miłosz Dembiński oraz Klaudia Świderska.

Celem kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” jest wspieranie działalności wychowawczej szkół i placówek oświatowych w zakresie nowoczesnej edukacji prozdrowotnej (alkohol, papierosy, dopalacze, nowe narkotyki) poprzez prowadzenie zajęć profilaktycznych, spotkań i konkursów.

Organizatorzy przedsięwzięcia pragną kształtować u dzieci i młodzieży postawy sprzyjające rozwojowi indywidualnemu i społecznemu, takie jak: uczciwość, wiarygodność, odpowiedzialność, wytrwałość, poczucie własnej wartości, szacunek dla innych ludzi, ciekawość poznawcza, kreatywność, przedsiębiorczość czy kultura osobista. Kampania ma również służyć przygotowaniu uczniów do życia w społeczeństwie informacyjnym.

2016-10-26_091220

Udostępnij:

1 komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress