Kamizelki dla mundurowych Wydziału Ruchu Drogowego

0

Wójt Gminy Grajewo w imieniu Rady Gminy przekazał grajewskim funkcjonariuszom 13 kamizelek odblaskowych taktycznych, w ramach porozumienia zawartego pomiędzy Radą Gminy Grajewo a Komendą Powiatową Policji w Grajewie.

Wczoraj w grajewskiej komendzie, odbyło się spotkanie Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie kom. Marka Sienkiewicza z Wójtem Gminy Grajewo Panem Stanisław Szleterem. Wójt gminy, w obecności szefa grajewskiej jednostki, przekazał 13 kamizelek odblaskowych taktycznych, które usprawnią codzienną pracę mundurowych Wydziału Ruchu Drogowego, jak również poprawią widoczność funkcjonariuszy na drodze. Wójt przekazując zakupiony sprzęt podkreślił, ze nie jest to tylko pomoc funkcjonariuszom, ale również inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańców. Dlatego tak ważna jest dobra współpraca w tym zakresie pomiędzy lokalnym samorządem a Policją.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x