Karty rabatowe dla strażaków OSP w KSRG

0

Karty rabatowe uprawniające do zakupu paliwa ze specjalnym opustem cenowym otrzymali w grudniu 2018 roku druhny i druhowie z terenu powiatu grajewskiego, zrzeszeni w 11 jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. W ramach programu, który zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2019 roku strażacy ochotnicy będą uprawnieni do zakupu paliwa na stacjach ORLEN i BLISKA.

Program Karta Rabatowa dla Straży Pożarnej to efekt umowy zawartej pomiędzy Polskim Koncernem Naftowym ORLEN a Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej. Opusty cenowe będą udzielane od cen detalicznych na stacjach opatrzonych znakami towarowymi ORLEN lub BLISKA w chwili zakupu etyliny, oleju napędowego i gazu. W trakcie funkcjonowania Programu, Karta Rabatowa dla Straży Pożarnej jej użytkownik będzie uprawniony do zakupu paliwa w ilości do 200 litrów miesięcznie.

Z terenu powiatu grajewskiego karty rabatowe otrzymało 168 członków Ochotniczych Straży Pożarnych z Białaszewa, Boczek-Świdrowa, Ciemnoszyj, Grajewa, Klimaszewnicy, Rajgrodu, Radziłowa, Woźnejwsi, Wąsosza, Szczuczyna i Żeber.

Opracowanie: st. kpt. Arkadiusz Lichota, KP PSP w Grajewie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress