Kino w Grajewie na weekend

0

Dom Kultury, Grajewo, ul. Wojska Polskiego 20

Ugotowany (2015) MDK Grajewo sobota (14.11.2015), niedziela (15.11.2015) godz. 17.00

1 godz. 40 min.
produkcja: USA
gatunek: dramat, komedia, film z napisami

opis: Ugotowany to film do którego scenariusz powstał według noweli filmowej Michaela Kalesniko, który opowiada historię Adama Jonesa (Bradley Cooper), który w młodym wieku zdołał podbić paryskie restauracje i zyskać sławę i rozgłos jako mistrz kuchni. Jego intrygujące i zaskakujące połączenia smaków i dań wprawiało w zachwyt każdego smakosza dań restauracyjnych. W krótkim czasie stał się niedoścignionym guru wszystkich francuskich restauratorów. Jednak nie zdołał udźwignąć ciężaru sławy i popularności popadając w różnego rodzaju używki począwszy od hucznych imprez z udziałem kobiet i nadmiernej ilości alkoholu, a na kończąc na narkotykach. To wszystko stało się przyczyną jego dramatu i zaprzepaszczenia szansy na wielką karierę jako szef kuchni największych restauracji Paryża.

Demon (2015) MDK Grajewo sobota (14.11.2015), niedziela (15.11.2015) godz. 19.00

1 godz. 33 min.
produkcja: Polska, Izrael
gatunek: thriller

opis: Piotr (Itay Tiran), nazywany przez przyjaciół Pytonem, przyjeżdża z Anglii do Polski na ślub z piękną Żanetą (Agnieszka Żulewska). W starym domu otrzymanym w prezencie od przyszłego teścia (Andrzej Grabowski) zamierza urządzić rodzinne gniazdko dla siebie i narzeczonej. Plany komplikują się, gdy w przeddzień wesela mężczyzna znajduje ludzkie szczątki, zakopane nieopodal posesji. Chwilę po makabrycznym odkryciu Piotr traci przytomność, a po odzyskaniu świadomości odkrywa, że jego znalezisko zniknęło, a on sam nie potrafi przypomnieć sobie niczego z ostatnich godzin. Tymczasem rozpoczyna się wesele. Zaproszeni na ceremonię goście, na czele z bratem Żanety – Jasnym (Tomasz Schuchardt) dostrzegają, że z panem młodym zaczyna dziać się coś niepokojącego…

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress