Klimatyczny spacer z Filipem Springerem

0

Dnia 13.04.2024r. mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszym mieście cenionego pisarza i fotografa oraz autora wielu cykli reporterskich i książek Filipa Springera. W sobotnie południe wraz z naszym gościem odbyliśmy spacer edukacyjny przemierzając zakątki Szczuczyna, podczas którego słuchaliśmy odgłosów miasta i przyrody, rozmawialiśmy również o zanieczyszczeniu dźwięków. Spacerowaliśmy wzdłuż brzegu rzeki Wissy i tam omawialiśmy zmiany zachodzące w klimacie, natomiast podczas tworzenia rysunków mogliśmy zauważyć jak wielka jest ingerencja człowieka w przyrodę. Bardzo dziękujemy Panu Filipowi oraz wszystkim uczestnikom spaceru.

Nasze spotkanie odbyło się w ramach projektu Akademii Klimatycznej realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x