Kobiety z Wenus, Mężczyźni z Marsa

0

Kobiety z Wenus, Mężczyźni z Marsa pod takim hasłem 9 marca 2017 roku odbyło się spotkanie poetyckie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn przez Bibliotekę-Centrum Kultury w Szczuczynie. Liczne grono przybyłych kobiet i mężczyzn przywitał Dyrektor BCK Janusz Siemion składając życzenia. 
Program został przygotowany przez „Poszukiwaczy słów” – grupę poetycką działającą przy placówce pod opieką regionalnego poety Józefa Zenona Budzińskiego.  Młodzież: Piotr Dembiński, Paweł Downar, Jakub Żebrowski, Hubert Niebrzydowski, Wiktoria Smoła, Maciej Mroczkowski, Natalia Witkowska zaprezentowała wiersze własnego autorstwa oraz poetów. Całość została okraszona piosenkami o kobietach i grą na akordeonie przez Huberta. Na zakończenie odbyły się rozmowy o paniach i panach oraz poczęstunek.  

Tekst i zdjęcia: Andrzej Szabelski BCK w Szczuczynie  

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress