Kolejna akcja krwiodawstwa

1

Dnia 08 stycznia 2016r. Biblioteka Miejska w Szczuczynie i Zespół Szkół w Niećkowie im. B. Podedwornego zorganizowali kolejną akcję krwiodawstwa.Tym razem krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku stanął na parkingu Zespołu Szkół w Niećkowie. Dwadzieścia trzy osób oddało ponad 10 litrów krwi.W akcję oprócz uczniów Zespołu Szkół w Niećkowie włączyli się również zasłużeni dawcy krwi z naszego regionu.Za wielki dar serca serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy także Dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkół w Niećkowie za pomoc w zorganizowaniu tej akcji.

Kolejna akcja poboru krwi odbędzie się 05.02.2016r. w Szczuczynie. Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku stanie tego dnia na parkingu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie.
Organizatorzy zaplanowali, że akcje krwiodawstwa odbywać się będą w 2016 roku w każdy pierwszy piątek miesiąca. O konkretnych datach będziemy informować zainteresowanych.

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress