Kolejna dotacja dla Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie już po raz czwarty z rzędu otrzymała dofinansowanie w wysokości 8500 zł z Polsko –Amerykańskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego „Równać Szanse 2016” na realizację nowatorskiego projektu „Szczuczyn – okiem młodego filmowca”.
Środki z dotacji będą przeznaczone m.in. na przekształcenie jednej z sal edukacyjnych Centrum Kultury na pomieszczenie multimedialne. Zakupiony zostanie rzutnik i rolety. Pozostałe fundusze przeznaczone zostaną na realizację wspomnianego projektu, w którym weźmie udział młodzież w wieku 13-19 lat. Rekrutacja chętnych osób do grupy projektowej została zakończona. W tym nowatorskim przedsięwzięciu wezmą udział uczniowie szkół z terenu gminy Szczuczyn, m.in. z Publicznego Gimnazjum im. Stanisława Antoniego Szczuki, z Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie , z Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie.
Pierwsze spotkanie organizacyjne uczestników projektu odbędzie się 28.01.2017r. (sobota) o godzinie 15.00 w siedzibie Centrum Kultury (ul. Łomżyńska 11).

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x