Kolejne dofinansowania…

0

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego burmistrz Szczuczyna wraz z panią skarbnik podpisali umowę na dofinansowanie do wymiany oświetlenia ulicznego w Szczuczynie na nowoczesny system typu LED.
Umowę odebrano z rąk pana dyrektora Jakuba Krawczuka.
W ramach wniosku ogłoszono już przetarg na wyłonienie firmy, która wymieni wszystkie lampy oświetlenia ulicznego w Szczuczynie na energooszczędne i nowoczesne oświetlenie LEDowe. Modernizacja obejmie również oświetlenie w obu parkach miejskich.

Wymiana pokrycia dachowego oraz termomodernizacja czyli docieplenie ścian zewnętrznych w budynku świetlicy wiejskiej w Skajach staje się faktem- to druga tego dnia umowa o dofinansowanie. Przetarg na wyłonienie wykonawcy tych prac już został ogłoszony.

Artur Kuczyński

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress