Kolejni zatrzymani za pomoc i pośrednictwo w uzyskaniu praw jazdy w tym mieszkanka powiatu grajewskiego

0

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali kolejne 3 osoby podejrzane o udział w procederze załatwiania egzaminów na prawa jazdy w ośrodkach ruchu drogowego. W tej sprawie w sumie zatrzymanych dotychczas zostało 11 osób. Śledztwo – jak informuje policja – w dalszym ciągu ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania i zarzuty.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w ciągu ostatnich trzech dni zatrzymali kolejnych podejrzanych. Znaleźli się wśród nich: 68-letni zambrowianin, 43-letnia mieszkanka powiatu grajewskiego oraz 58-latek z powiatu monieckiego.

Cała trójka zatrzymanych w minionym tygodniu podejrzanych usłyszała łącznie 15 prokuratorskich zarzutów korupcyjnych. Starszy z mężczyzn za udzielanie korzyści materialnych, zaś pozostała dwójka również za pośrednictwo w swoistym „łańcuszku” umożliwiającym zainteresowanym osobom „bezstresowe” załatwienie egzaminu na prawo jazdy.

W stosunku do zatrzymanej przez funkcjonariuszy kobiety oraz obydwu mężczyzn prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczeń majątkowych.

 Śledztwo w dalszym ciągu ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress