Kolejny inwestor w Szczuczynie!

8

Punktualnie o godzinie 10:00 w budynku Urzędu Miejskiego w Szczuczynie odbyło się otwarcie oferty złożonej w przetargu na sprzedaż działki w Podstrefie Szczuczyn Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Inwestor zadeklarował budowę hali produkcyjnej o powierzchni ponad 2 tys. metrów kwadratowych, nakłady inwestycyjne w wysokości min. 15 milionów złotych oraz utworzenie już w pierwszym etapie 35 miejsc pracy.
Rozpoczęcie inwestycji ma nastąpić już w lipcu 2017 roku.

Udostępnij:

8 komentarzy

 1. A.S.L. Kacper. dnia

  Punktualnie o godzinie 10:00 w budynku Urzędu Miejskiego w Szczuczynie odbyło się otwarcie oferty?
  Inwestor zadeklarował budowę hali produkcyjnej o powierzchni ponad 2 tys. metrów kwadratowych, nakłady inwestycyjne w wysokości min. 15 milionów złotych oraz utworzenie już w pierwszym etapie 35 miejsc pracy.
  To są wiadomości od wróżki, która przewidywała z kart, w tym pomagali jej Burmistrz i Ksiądz. Kolejna UWAGA do moderatora, NIE usuwaj wpisów, Nie kombinuj opinniami, żle to wam, powtarzam, wam SKOŃCZY!

 2. A.S.L. Kacper. dnia

  PODATNIK, odpowiem Tobie dlaczego? otóż w POLSCE walka POLITYCZNA dopiero rozpoczeła się na górze, ważą się losy Ojczyzny, czy komuniści typu Bronek nie hrabia z WSI w dodatku wnuk zbrodniarza komunistycznego z ojca bandyty komunistycznego, będzie mógł, wraz z ryżym Twu-skiem kolaborantem, odebrać władzę w puczu organizowanym przez bandytów komunistycznych z WSI. Jeżeli to się wydarzy, Polacy będą coraz bardziej zniewoleni, jeżeli to się nie wydarzy, ( co życzę tego) taka totalitarna władza, która manipuluje opiniami, i zakłamuje rzeczywistość itd. będzie poddana pod drastyczną lustrację, wówczas w Szczuczynie, może okazać się, że nie ma kandydata który nie podlega pod lustrację. Nadejdzie też zmiany co chodzi o dziennikarzy co do żetelności przekazywania informacji. Musisz być wytrwały w działaniu, nie wolno się bać władzy, bo ona jest kryminalistyczna. Pozdrawiam.

 3. bezstronny dnia

  Do Kacper!Nie oceniaj ludzi po przodkach, a jak już znasz i interesujesz się przeszłością obcych Ci ludzi to najpierw sprawdź czy twoi spowinowaceni byli czyści,a później zabieraj głos w tym temacie.

 4. A.S.L. Kacper. dnia

  Bez-stronnym to ty NIE jesteś, zaś oceniać tych co NIE żyją, to można mieć taką chwilę zadumy w czasie Święta Wszystkich Świętych, natomiast mnie interesuje to, co na bieżąco dzieje się w mojej wiosce Szczuczyn, gdyż tam pochodzą moje korzenie. Sprawdzać, to ja mam obowiązek, pomimo iż mieszkam kilka kilometrów dalej, gdyż władza w Szczuczynie, przez wiele lat, dewastowała i nadal to czyni największy OBIEKT w Szczuczynie . Nie mam zamiaru w tej kwestii, o tym wyłącznie pisać na tym kontrolowanym portalu, do którego mam duże zastrzeżenia, w szczególności co do manipulcji opinniami czytelników, w tym moich. Domyślam się, że nie lubisz moich opinni, wielu takich przecfiwników mam w Polsce, z którymi prowadzę walkę, a są nimi urzędnicy na najwyższym urzędzie w Państwie, ta walka zbliża się do zakończenia, która pociągnie wielu ważnych kryminalistów do odpowiedzialności w tym są to prokuratorzy , sędziowie, innym słowem KASTA, PO-dobno nie tykalna?…. Nie ma takiego prawa, że Nikt, nie może być Nietykalny, każdy, co popełnił przestępstwa ( w szczególności tacy przestępcy jak sędzia czy prokurator) musi być podwójnie odpowiedzialny, nawet jak bym musiał sam dokonać takiego WYROKU! Więdz jeżeli chcesz się określać jako ” Bezstronny”, to musisz zrozumieć znaczenie, CO TO OZNACZA BYĆ BEZSTRONNYM? Zapamiętaj też, że każdy, ma prawo oceniać władzę, przyglądając się ich postępowaniem i patrząc im na ręce! I to jest oczywiste w systemie, gdzie społeczeństwo ma poczucie DEMOKRACJI, NIE komunistycznej, NIE KOTROLOWANEJ, NIE ZAKŁAMANEJ.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x