Kolejny wypadek na obwodnicy Szczuczyna

7

Tym razem do zdarzenia doszło po godzinie 10:00 na zjeździe z obwodnicy Szczuczyna do Danowa. Auto marki Toyota  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wjechało wprost pod jadący w stronę Grajewa samochód ciężarowy. Kierowca Toyoty, z ogólnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Grajewie, pasażerce samochodu nic się nie stało.

Przy wjeździe na obwodnicę od strony Grajewa nie ma znaku informacyjnego o skręcie prowadzącym na Szczuczyn, kierowcy nieznający trasy w ostatniej chwili orientują się, że to właśnie skręt na Danowo jest bezpośrednią drogą do Szczuczyna.

fot: grajewo24.pl

Udostępnij:

7 komentarzy

  1. I od strony Łomży też nie ma znaku na Szczuczyn tylko na Sokoly jak się nie mylę!!! A poz iej jest na Szczuczyn ale wyjeżdża się na drogę z Hojnowa!!!

  2. Bo „oficjalny” zjazd na Szczuczyn jest dalej, więc pewnie dlatego znaku nie ma wcześniej. Trzeba by to było do wykonawcy zgłosić, póki jeszcze jest na terenie budowy 🙂

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress