Kolizja w okolicach wsi Danowo

0

O godzinie 19:26 17.10 dyżurny komendy PSP w Grajewie zadysponował zastęp OSP w Szczuczynie do kolizji mającej miejsce na starym odcinku drogi nr 61 w okolicach wsi Danowo.
W kolizji brały udział trzy pojazdy. Kierowca osobowego Mercedea E300 prawdopodobnie nie zachowując bezpiecznej prędkości, na łuku drogi wpadł w poślizg i niebezpieczną jazdę zakończył w rowie.
Kolizja osobowej Skody Felicji i Mazdy 626 miała pośredni związek z wcześniejszym zdarzeniem. Kierowca Skody zwolnił przed zdarzeniem drogowym (Mercedes w rowie). Niestety kierowcy Mazdy nie udało się równie szybko wytracić prędkości… całe szczęście obyło się na strachu, stłuczonych reflektorach i połamanych zderzakach.

Działania jednostki polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorbcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu pozostałości po rozbitych autach.

OSP Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress