Komunikat sztabu #5336 BCK w Szczuczynie

0

Sztab #5336 Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie informuje:

Finał 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczuczynie zamykamy kwotą: 8522,71 zł, 22 euro, 1 dolar.

Dziękujemy WSZYSTKIM darczyńcom!

Dziękujemy wolontariackiej ekipie!

Jesteście wielcy!

Dziękujemy Morsom Świnki za wsparcie finału WOŚP. Dziękujemy Paniom z Samorządu Uczniowskiego i Koła Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie za pomoc przy pracach sztabu #5336 BCK w Szczuczynie.

Dziękujemy wszystkim drużynom Otwartego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Szczuczyna za wsparcie szczuczyńskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy Promil Szczuczyn, Polonez Nowa Wieś Ełcka, RKS HUWDU, Wiśniewo Ełckie, Torpol Szczuczyn, Juniorzy Wissy, Południe Wjeżdża Grajewo, Znicz Radziłów.

Dziękujemy Orkiestrze Dętej OSP Szczuczyn za oprawę muzyczną finału!

Dziękujemy firmom, które zadbały o Wolontariuszy: Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol z Grajewa, Piekarni Mieńkowscy z Grabowa, Bistro Cappuccino ze Szczuczyna.

Do północy z poniedziałku na wtorek aktywna będzie nasza sztabowa e-Skabonka:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/lgzb9m

w której aktualnie znajduje się 310 zł.

PS. niełatwo było zebrać tak bogaty materiał zdjęciowy! Każdy z nas był fotografem/wolontariuszem! Dziękuję szczególnie Julii Saniewskiej za pomoc w fotorelacji!

Andrzej Kosmowski

Sztab #5336 BCK w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress