Komunikat Urzędu Miasta w Szczuczynie

0

Szanowni Państwo ponownie apelujemy, by do ogłoszonej ogólnopolskiej kwarantanny dzieci i młodzieży podejść bardzo poważnie. Uczniowie powinni przebywać w domu i kontakty z innymi rówieśnikami ograniczyć do niezbędnego minimum.
Niestety w dniu dzisiejszym (12.03.2020) można było zaobserwować grupki młodzieży spacerujące po mieście. W związku z tym została skierowana specjalna prośba do szczuczyńskich policjantów o zwrócenie szczególnej uwagi na ten fakt podczas patroli miasta. Łamanie zasad ogłoszonej kwarantanny jest nie tylko groźne, ale również karalne.
Jeżeli teraz złamiemy proste zasady kwarantanny profilaktycznej, to jak będziemy radzili sobie przy rozwinięciu się grożącej nam epidemii?
Urząd Miasta

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress