Komunikat Urzędu Miejskiego w Szczuczynie

0

Szanowni Państwo, Mieszkańcy miasta i gminy Szczuczyn!
W związku z podejmowanymi przez polski Rząd decyzjami dotyczącymi kwestii wprowadzanych zmian i ograniczeń wywołanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, proszę o śledzenie informacji zamieszczanych na  oficjalnym profilu Urzędu Miasta w Szczuczynie oraz stronie internetowej www.um.szczuczyn.pl. Dodatkową formą komunikacji będą informacje wysyłane przez nasz system krótkich informacji tekstowych SMS-news.
Proszę o udostępnianie oficjalnych kominikatów zamieszczanych na naszym profilu oraz informowanie osób, które nie korzystają na codzień z internetu.
W chwili obecnej w naszym mieście i gminie nie ma osób poddanych bezpośredniej kwarantannie związanej z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Nie ma więc powodu, by okazywać jakiekolwiek objawy paniki. Podejmowane przez nas działają mają charakter profilaktyczny i ich bezpośrednim efektem ma być uzyskanie skali ogólnopolskiej w maksymalnym ograniczeniu rozprzestrzeniania się wirusa.
Kolejne komunikaty w tej sprawie będą numerowane, tak aby mieli państwo możliwość sprawdzenia, czy posiadacie aktualną wiedzę na temat podjętych działań, decyzji i ustaleń
Artur Kuczyński
Burmistrz Szczuczyna

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress