Koncert rodzinny Chóru powiatowego

0

W środowe popołudnie (19.04.2023 r.), widownia zgromadzona w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie, po raz kolejny zachwycała się śpiewem dzieci i młodzieży, należących do Chóru, powstałego dzięki Programowi Most the Music.

Tytuły takie jak: „Prawda o nas” Sylwii Grzeszczak, „Meluzyna” Małgorzaty Ostrowskiej, czy „Szukaj mnie” z filmu „Kogel-Mogel”, to tylko kilka z utworów wykonanych podczas kameralnego występu. Słuchaczy, którymi w większości były rodziny uczestników Chóru, piękne głosy, energia i znane utwory wprowadziły w miły nastrój.

Dzięki ciężkiej pracy chórzystów nad opanowaniem dźwięków oraz ogromnemu zaangażowaniu prowadzących Chór: Zofii Gede, Ewy Hanc i grającemu na klawiszach Pawłowi Podeszwik, koncert okazał się podróżą w przeszłość, do czasów młodości rodziców. Jak sami wypowiadali się po koncercie „Koncert był małą magią, gdyż znowu poczuliśmy się jak dwudziestolatkowie”.

W koncercie, poza rodzinami uczestników, udział wzięli także przedstawiciele Powiatu Grajewskiego z Waldemarem Remfeldem Starostą Grajewskim na czele. Gośćmi specjalnymi były panie Anna Wojtaszek Koordynator ds. Projektów oraz Katarzyna Majcherek Manager ds. Komunikacji i PR Fundacji Most the Most.

Chór składa się z 23 uczestników. Dyrektorem Artystycznym programu jest p. Adam Sztaba.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress