Kondolencje

0

Z ogromnym smutkiem i zaskoczeniem przyjęliśmy informację o śmierci naszego przyjaciela, wieloletniego pracownika Urzędu Miejskiego w Szczuczynie Józefa Janiszewskiego. Każde odejście będzie zbyt wczesnym i każde będzie powodem do bólu po stracie bliskiej osoby, jednak w tej chwili czujemy wyjątkową pustkę i żal do losu, za tak nagłą stratę.

Ś.p. Józef Janiszewski przez wiele lat pracy w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie pracował aktywnie najbliżej spraw ludzkich. Prowadził zadania związane z rolnictwem, ochroną środowiska, melioracją oraz wieloma innymi sprawami z naszego codziennego urzędowego życia. Jego pasją i zawodową miłością była działalność na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, na rzecz druhen i druhów działał z oddaniem i szacunkiem. To fakt doskonale wszystkim znany.

Zawsze pomocny, życzliwy, uśmiechnięty i gotowy do miłej rozmowy oraz działania. Niespełna dwa lata temu przeszedł na zasłużoną emeryturę, którą nie zdążył się niestety nacieszyć.

Jego odejście to zaskoczenie i niepokój, bo wraz z nim odchodzi pewna historia nie tylko Urzędu, ale również całego miasta i gminy Szczuczyn.

Rodzina Urzędu Miejskiego w Szczuczynie oraz brać strażacka poniosły dziś niepowetowaną stratę.

Rodzinie oraz bliskim ś.p. Józefa Janiszewskiego składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współodczuwania w bólu i smutku po odejściu naszego przyjaciela i druha.

Artur Kuczyński

Burmistrz Szczuczyna

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Szczuczynie oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczuczynie

Tomasz Mioduszewski

Przewodniczący Rady Miejskiej Szczuczyna wraz z radnymi

Sołtysi Gminy Szczuczyn

Druhny i druhowie jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu miasta i gminy Szczuczyn

Druh Mirosław Rainko 

Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego OSP w Szczuczynie wraz z Zarządem

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress