Konferencja „AGRO-Podlasie 2015” w Niećkowie

1

„Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie w imieniu organizatorów (Dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR – Stefana Krajewskiego, Starosty Grajewskiego – Jarosława Augustowskiego, Burmistrza Szczuczyna – Artura Kuczyńskiego oraz własnym, zaprasza na konferencję Agro-Podlasie, która odbędzie się 02.10.2015 W Zespole Szkół w Niećkowie. Tematyka konferencji poświęcona zostanie Wspólnej Polityce Rolnej Unii Europejskiej. Udział w konferencji jest bezpłatny. W trakcie trwania konferencji przewidziana jest loteria fantowa w której m.in. zostanie rozlosowane podwójne zaproszenie do Brukseli). W spotkaniu swój udział zapowiedział Europoseł Jarosław Kalinowski.”

Wzorem lat ubiegłych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym w dniu 02 października 2015 roku odbędzie się w Zespole Szkół w Niećkowie konferencja: „AGRO-Podlasie 2015” Konferencja skierowana jest do rolników powiatu grajewskiego i okolic. Jest to już X z cyklicznych corocznych konferencji AGRO-Podlasie. Zespół Szkół w Niećkowie jest placówką oświatową z ponad 60-letnim doświadczeniem. Od początku swojej działalności rolnictwo i wszystko to, co z nim bezpośrednio związane stanowiło krąg naszych zainteresowań i obszar wielu ciekawych, często nowatorskich działań. Obserwujemy z uwagą wielość i różnorodność zmian, które zaszły w polskim rolnictwie na przestrzeni kilku ostatnich lat. Przewidywana ilość uczestników – około 300 rolników, uczniów i przedstawicieli firm działających w otoczeniu rolnictwa.

Ramowy Program Konferencji

tab

Dariusz Koniecko
Dyrektor ZS w Niećkowie

Udostępnij:

1 komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress