Konferencja dotycząca rewitalizacji

0

07.06.2018 burmistrz Artur Kuczyński brał udział w konferencji poświęconej podsumowaniu trwającego ponad dwa lata, projektu realizowanego przez Samorząd Województwa Podlaskiego i Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, w ramach którego podlaskie gminy otrzymały wsparcie na przygotowanie i aktualizację programów rewitalizacji. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk oraz dyskusji na tematy związane z rewitalizacją.

W ubiegłym tygodniu Zarząd Województwa Podlaskiego zatwierdził opracowany pod koordynacją Anny Romaniuk Gminny Program Rewitalizacji. Burmistrz Szczuczyna miał możliwość przedstawienia działań w tym obszarze.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress