Konkurs kulinarny „… sposób na NALEŚNIKA” w Muzeum Mleka w Grajewie

0

Konkurs kulinarny „… sposób na NALEŚNIKA”

Muzeum Mleka serdecznie zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym „… sposób na NALEŚNIKA” pod patronatem Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie.

Konkurs skierowany jest do osób od 16 roku życia, zamieszkałych na terenie powiatu grajewskiego. Każdy z uczestników będzie miał za zadanie przygotować naleśnik według własnego pomysłu, do którego przyrządzenia wykorzysta mleko bądź produkty mleczne. Danie konkursowe należy dostarczyć 23 października 2021 r. do Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, ul. Konstytucji 3 Maja 36, 19-200 Grajewo, I piętro, na godz. 13:00. Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmujemy do dnia 12 października 2021 r.

To nie koniec niespodzianek dla uczestników naszego konkursu oraz mieszkańców powiatu grajewskiego! Przewodniczącym jury będzie Pan Jakub Kuroń, który po części konkursowej o godz. 15:00 poprowadzi prelekcję kulinarną związaną z tematyką wydarzenia.

Więcej informacji na stronie CTM-MM: www.muzeummleka.pl, stronie GCK: www.gckgrajewo.pl oraz profilu facebookowym Muzeum Mleka.

Zapraszamy!

CTM-MM

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress