Konkurs „Muzyka kontra cyberprzemoc”

0

Dnia 9 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, którego hasło przewodnie brzmi „Lepszy Internet zależy od Ciebie”.

Podczas tegorocznych obchodów należy akcentować fakt, że każdy internauta może przyczynić się do tego, że Internet będzie miejscem bezpiecznym i pozytywnym. Bez względu na wiek każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta. Podczas obchodów istotne jest nagłośnienia problematyki bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie oraz zachowania bezpieczeństwa online.

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przyłącza się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu ogłaszając konkurs „Muzyka kontra cyberprzemoc”, w ramach działania „(Nie) bezpieczny Internet”.

Celem konkursu jest podniesienie świadomości społecznej wśród uczniów poprzez promowanie prawidłowych zachowań chroniących przed agresją elektroniczną oraz zwrócenie uwagi na temat zagrożeń związanych z niewłaściwym korzystaniem z Internetu.

Konkurs polega na skomponowaniu słów piosenki dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa w sieci oraz nagraniu teledysku do piosenki.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się w regulaminie.

Za zajęcie I, II, III miejsca w konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

podlaska.policja.gov.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress