Konkurs „Organizacja ucząca się”

0

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Politechnika Białostocka zapraszają pracodawców z województwa podlaskiego do udziału w konkursie „Organizacja ucząca się”.
Celem konkursu
„Organizacja ucząca się” jest promowanie pracodawców z województwa podlaskiego, którzy inwestują w rozwój kompetencji pracowników, są zorientowani  na zarządzanie wiedzą i kompetencjami pracowników i wyróżniają się m.in. elastyczną strukturą organizacyjną, strategią personalną, kulturą organizacyjną stymulującą zachowania prorozwojowe, realizujących działania mające na celu rozwój swoich pracowników.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli Minister Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Podlaskiego, Rektor Politechniki Białostockiej, Podlaskie Forum Gospodarcze. Patronat medialny: Polskie Radio Białystok.

W ramach konkursu wyłonieni zostaną laureaci konkursu w trzech kategoriach pracodawców:

1. „Mikro i Małe Przedsiębiorstwa” (zatrudnienie do 49 pracowników) – zwycięzca zostanie wyłoniony w każdym powiecie ziemskim i grodzkim woj. podlaskiego,
2. „Średnie i Duże Przedsiębiorstwa” (zatrudnienie od 50 pracowników) – zwycięzca zostanie wyłoniony w  województwie podlaskim,
3.
„Sektor publiczny” – zwycięzca zostanie wyłoniony w województwie podlaskim.

Szczegółowe informacje  dotyczące konkursu zawarte są w Regulaminie konkursu.
Dodatkowe informacje na temat Konkursu można uzyskać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku pod numerem telefonu 85  74 97 230.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress