Konkurs z języka angielskiego

0

17 marca 2016 r. w Zespole szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie odbyła się kolejna edycja konkursu z języka angielskiego dla gimnazjalistów pod Patronatem Starosty Grajewskiego. W zmaganiach z zadaniami (przygotowanymi przez naszego anglistę P. Łukasza Kowalskiego) wzięło udział pięć trzyosobowych grup. I miejsce zajęli uczniowie z Gimnazjum w Szczuczynie, II – z Gimnazjum nr 3 w Grajewie, III – z Gimnazjum nr 1 w Grajewie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i życzymy sukcesów w dalszej edukacji.
Dziękujemy sponsorom: Prezesowi Banku Spółdzielczego w Szczuczynie, Prezesowi Mlekpolu w Grajewie i Radzie Rodziców naszej szkoły.

Zapraszamy Gimnazjalistów do dalszej edukacji w naszej szkole! W Technikum realizujemy projekt „Mobilny mechanik na rynku europejskim” (praktyki zagraniczne).
Jeżeli macie pytania, odpowiemy na każde (zswszczuczynie@op.pl)

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress