Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa- spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie

0

W Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie obyło się spotkanie, w którym udział wzięli przedstawiciele komend Policji z Grajewa, Ełku i Giżycka. Celem wizyty była wymiana wiedzy i doświadczeń na temat funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W związku z wdrożeniem na terenie całej Polski „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, w miniony wtorek grajewscy policjanci spotkali się z funkcjonariuszami z ełckiej i giżyckiej komendy Policji, aby wymienić wiedzę i doświadczenia na temat technicznych aspektów działania mapy.

Policjanci z sąsiedniego województwa mieli możliwość zobaczyć, jak wygląda techniczna obsługa mapy, zapoznać się z wzorami dokumentacji sporządzanej przez grajewskich mundurowych w związku z funkcjonowaniem tego nowego narzędzia informatycznego oraz uzyskać odpowiedzi na pytania z zakresu działania mapy.

Wizyta była także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, przyjętych w poszczególnych jednostkach rozwiązań dotyczących policyjnej służby oraz stworzyła możliwość zobaczenia, w jakich warunkach pracują grajewscy mundurowi.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress