Krzysztof Jurgiel nadal będzie rządził podlaskim PiS-em

0

Niespodzianki nie było. Krzysztof Jurgiel nadal będzie rządził podlaskim PiS-em.

Według procedury obowiązującej we wszystkich regionach kandydata wskazał Jarosław Kaczyński. W Podlaskiem był to minister rolnictwa.

Warunkiem wyboru było poparcie większości delegatów podczas obrad w Białymstoku. I tak się stało. Na Krzysztofa Jurgiela zagłosowało 337 osób, przeciw było 130, a 13 wstrzymało się od głosu. 6 głosów było nieważnych.

Po głosowaniu Krzysztof Jurgiel mówił dziennikarzom, że zamierza realizować obecne zadania rządu, ale także skoncentrować się na wyborach samorządowych, które odbędą się za dwa lata. Dodał, że chodzi o stworzenie programu wyborczego dla województwa podlaskiego oraz jego prezentację podczas spotkań z mieszkańcami. Jurgiel liczy na wygraną jego ugrupowania w wyborach samorządowych.

radiobialystok.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress